קייטרינג לבת מצווה

מה חשוב שיהיה באירוע שלכם ועל מה אפשר לוותר?

Posted on Posted in Uncategorized

בעולם שבו השפע הוא ערך עליון והמבחר מסנוור עד כדי כך שכבר לא ניתן לראות את המציאות בבירור, מלאכת הבחירה הופכת לקשה ומאתגרת מאי פעם. לאלו מכם שמתכננים להפיק אירוע בקרוב, הדברים רלוונטיים מן הסתם באופן מיוחד ולכן את המאמר הבא החלטנו להקדיש לכם, המתלבטים.

 

על מה אסור לוותר בשום פנים ואופן?

 

להלן רשימה של אלמנטים שחשוב ביותר להשאיר בתמונה:

 

  • מנות איכותיות – אחד הדברים שאסור להתפשר עליהם באירועים הישראליים הוא טיב האוכל המוגש במהלך האירוע. אין משמעות הדבר שהמנות צריכות להיות יקרות במיוחד, אבל חשוב מאוד להתרשם באופן אישי מרמת המנות, מצורת ההגשה ומטעם האוכל.
  • רמת השירות – גם אם האוכל שיוגש במהלך האירוע שלכם יהיה מצוין, ייתכן שטעמו לא יהיה מושלם, אם יוגש על ידי מלצרים חמורי סבר וזעופי פנים. כשבוחרים חברה המספקת שירותי קייטרינג לאירועים, בדגש על חברות המספקות גם דוכני מזון עם מגישים או מוציאי מנות, יש לבחון את רמת השירות של אנשי הצוות שיטפלו באורחים שלכם: שירות לא איכותי יכול לגרום להרגשה מאוד לא נעימה ולחבל בהצלחה של האירוע, קחו זאת לתשומת לבכם.
  • מוזיקה – מומלץ ביותר להתעקש על מערכת הגברה איכותית ועל בחירה מוקפדת של מוזיקה לאירוע שלכם, גם אם מדובר באירוע קטן בן 50 מוזמנים בלבד וגם אם אתם לא אוהבים לרקוד במיוחד. אירוע שקט ונטול מוזיקה הוא לא אירוע שמח או נעים וחשוב להיות ערים לכך.
קייטרינג כשר

 

על מה אפשר לוותר בלי שום בעיה?

 

בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, ישנם אינספור אלמנטים שבהחלט ניתן לוותר עליהם. להלן רשימה חלקית ביותר:

 

  • תאריך מושלם – חתונה הנערכת בקיץ לנצח תהיה יקרה יותר מחתונה בהיקף דומה, הנערכת בחורף. מעבר לזה, מנות שיוגשו בחתונה הנערכת בתאריך עגול או מיוחד כמו 17/7/17 או 12/12/12, יעלו לכם בין 130-70 שקלים יותר מאותן המנות בדיוק, שיוגשו בכל תאריך "רגיל" אחר. מה שחשוב לזכור זה שהתאריך שבו תבחרו להתחתן, אף פעם לא יהיה "רגיל" או "סתמי" עבורכם.
  • מיקום ייחודי ולא שגרתי – מעבר לכך שאף אחד לא רוצה להתיש את האורחים שלו ולגרום לחלק מהמוזמנים פשוט לא להגיע בשל מגבלות כאלו ואחרות, חשוב לזכור שהפקה של אירוע במיקום לא שגרתי, יוצרת קשיים לוגיסטיים משמעותיים שבהכרח יובילו להוצאות גבוהות יותר. אי לכך, עם כל הרצון להיות מיוחדים, על הלוקיישן הסודי שמצריך הליכה של חמש שעות וטיפוס על חבלים, בהחלט אפשר לוותר.
  • גימיקים מיותרים – הפרחת יונים בחופה, זיקוקי דינור בסלואו הראשון, זמר אורח שעולה לשיר שיר אחד בלבד וכל גימיק אחר שנועד לייצר הרבה רעש והתלהבות, יגרום לניפוח ההוצאות. אז אולי האורחים יתלהבו לדקה או שתיים, אבל החור בכיס יישאר במקומו זמן רב ולכן חשוב לשקול מראש כל גימיק ולנסות להבין האם באמת יש טעם לשרוף כל כך הרבה כסף על ריגוש רגעי וחולף.

 

 אתם מוזמנים לקבוע עוד היום פגישה או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם