קייטרינג לחתונה

איך בוחרים קייטרינג לחתונה?

Posted on Posted in Uncategorized

 

בימינו אין זה סוד, שבדומה לצבא, גם האירוע החגיגי ביותר שישנו, "צועד על קיבתו". גם אם הכלה קרנה, אם המוזיקה הייתה פשוט מצוינת והאירוח באופן כללי היה מושלם, ברוב המוחלט של המקרים כל אימת שישאלו אותנו איך הייתה החתונה, נתייחס בראש ובראשונה לאיכות האוכל שהוגש לנו לשולחן, למנות שהוגשו בקבלת הפנים ולרמת הקינוחים. הואיל וכך הם פני הדברים, הבחירה בשירותי קייטרינג לחתונה, היא לא פחות מבחירה גורלית. כדי להקל על ההחלטה, בחרנו להרחיב על כמה דברים קטנים שחשוב להתייחס אליהם, כשבאים במגע עם חברה המספקת שירותי קייטרינג, לקראת האירוע המרגש.

 

מידת ההתאמה להיקף האירוע

אם אתם מתכננים להפיק חתונה בת 500 מוזמנים, טוב תעשו אם תפנו מראש לחברת קייטרינג, המתמחה בהפקת אירועים גדולים ואם אתם מתכננים חתונה צנועה יותר בהיקפה, הקפידו לפנות בראש ובראשונה לחברות המספקות שירותי קייטרינג לאירועים קטנים. לאורך השנים נתקלנו באינספור מקרים שבהם זוגות שהתעקשו לעבוד מול חברת קייטרינג המתמחה באירועים קטנים, נחלו אכזבה מרה, עת גילו דווקא ביום המאושר בחייהם, שהצוותים פשוט לא היו מתורגלים מספיק בהפקת אירועים גדולים.

 

גמישות מרבית

תוך זמן קצר תגלו בוודאי שלחלק ניכר מהאורחים שלכם ישנן דרישות קולינריות כאלו ואחרות הנוגעות לאמונות, להעדפות, לאלרגיות, רגישויות ושאר ירקות. כך לדוגמה ייתכן שהאחיינית שלכם בחרה לאחרונה לעבור לתזונה טבעונית קפדנית, שהדוד התחזק והתחיל לאכול אך ורק מנות כשרות למהדרין, ושבעלה של הדודה שהגיעה מחו"ל, בכלל סובל מצליאק ולא יכול להתקרב למנות המכילות גלוטן. אי לכך, חשוב מאוד לברר בשלב כמה שיותר מוקדם בהתקשרות, האם אותה חברה המספקת אוכל לאירועים, יכולה לספק מענה לדרישות השונות של האורחים שלכם או לא.  

היו ערים לכך שלא כל קייטרינג כשר בהכרח מחזיק בתעודת כשרות הרלוונטית לאורחים שלכם ושלא כל חברת קייטרינג באשר היא, מסוגלת לספק שירותי קייטרינג טבעוני, הדורשים התמחות מיוחדת בבישול טבעוני. 

התרשמות אישית

אין כמו התרשמות אישית בשביל להכריע בנוגע לרמת השירות והאוכל, אך חשוב שההתרשמות תהיה רלוונטית לאירוע שלכם. הכוונה היא לכך שחשוב שתבקשו מאנשי הצוות שיטפלו בכם, לערוך את ארוחת הטעימות באירוע המזכיר את האירוע שאתם עתידים לקיים: אם אתם מתכוונים להפיק חתונה בת 200 מוזמנים, אל לכם להגיע להתרשמות באירוע של 400 מוזמנים או 50 איש בלבד.

 

רישיונות ואישורים

ישנה חשיבות עליונה לוודא שהעסק שבאתם עמו במגע, מחזיקים בכל האישורים הדרושים לתפעול של עסק בתחום הקייטרינג. בין היתר מדובר ברישיון עסק, באישור של משרד הבריאות ובאישורים נוספים בהתאם לצורך. כך למשל אם לדוגמה מדובר בעסק המוכר אלכוהול, בררו האם הוא אכן מחזיק ברישיון למכירת אלכוהול.

 

שירותים נוספים

מומלץ תמיד לתת עדיפות לחברות קייטרינג לאירועים המספקות מגוון רחב של שירותים, הכולל למשל דוכני מזון לאירועים, פינת קפה ועוד. מטבע הדברים השאיפה היא לעבוד מול חברת קייטרינג אחת לאורך זמן רב, כדי שלא תצטרכו לעבור את תהליך ההיכרות הראשוני בכל אירוע מחדש. לפיכך בררו מראש האם העסק מספק בנוסף שירותי קייטרינג לברית, קייטרינג לבת מצווה, קייטרינג לחינה ועוד.

 

 קייטרינג מטעמי העמק הוא קייטרינג בעל שם ומוניטין של שנים.

הסוד שלנו לאירועים מוצלחים הוא שילוב בין חומרי גלם מהטובים בשוק לבין אהבה לאוכל.

הקייטרינג מספק מענה ייחודי ויצירתי לכל סוגי האירועים והתפריטים, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבוא ולהתרשם מהמקצועיות ומטעם המנות, את כל השאר תשאירו לנו לעשות..

 
 אתם מוזמנים לקבוע עוד היום פגישה או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם