קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים – איך בוחרים ומה כדאי לבדוק?

Posted on Posted in Uncategorized

 

אנחנו מאמינים שאם הספקתם להודיע שאתם מתכננים להפיק אירוע חגיגי בקרוב, ויהיה זה אירוע חתונה, ברית מילה או בת מצווה, הספקתם גם לקבל תוך זמן קצר אינספור המלצות ממכרים, חברים, קולגות ובני משפחה, בנוגע לשירותי קייטרינג איכותיים במיוחד. במאמר שלפניכם נספק לכם מספר טיפים הנוגעים לשירותי קייטרינג לאירועים, שיקלו עליכם את הבחירה.

 

התאמה מושלמת לצרכים שלכם

גם אם האדם שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות המליץ לכם לבחור בחברת קייטרינג מסוימת, שסיפקה לו שירות בבת מצווה רבת המשתתפים של הבת, קחו בחשבון שמה שמתאים לאחד, לאו דווקא מתאים לאחר. כך לדוגמה אם אתם מתכננים להפיק אירוע צנוע בחיק המשפחה, תנו עדיפות לחברה המספקת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים והימנעו מעבודה עם חברות המתמחות בהפקת אירועי ענק. מובן שכדי שתוכלו להתאים בין הצרכים שלכם לשירותים שמספקת החברה, עליכם ראשית לאפיין ולמפות את הצרכים שלכם בצורה מדויקת ומפורטת ככול האפשר.

 

היזהרו מעסקים שפועלים בצורה לא מסודרת

הואיל ואנחנו חיים במדינה מודרנית ומתקדמת, לא נצטרך להגיע פיזית למטבחים של חברות הקייטרינג השונות, לחטט במקפיאים ולבצע בדיקות פתע של רמת הניקיון וההיגיינה, שכן משרד הבריאות טורח לעשות זאת עבורנו. יחד עם זאת, לא כל עסק לקייטרינג, מחזיק באישורים וברישיונות הדרושים, הרלוונטיים לתחום העיסוק שלו. לאור זאת, טוב תעשו אם תדרשו מבעל העסק, להציג בפניכם את כל האישורים הרלוונטיים, לרבות תעודת כשרות או רישיון למכירת אלכוהול, בהתאם לצורך. 

 

קייטרינג לאירועים

 

גיוון ומבחר

מומלץ ביותר לבחור בעסק המספק שירותי קייטרינג מגוונים ככול האפשר, שכן כך תוכלו להמשיך לעבוד עם אותו העסק לאורך שנים ולהיעזר בשירותיו לטובת אירועים מסוגים שונים. הקפידו לברר מראש האם העסק שכרגע אתם זקוקים לשירותיו לטובת קייטרינג לחינה, מספק למשל שירותי קייטרינג לשבת חתן, שירותי קייטרינג לבר מצווה ושירותי קייטרינג לחתונה. בהקשר זה נציין גם כי לרוב מגוון רחב של שירותים, מעיד גם על רמת מקצועיות גבוהה.

 

המלצות מלקוחות קודמים והתרשמות אישית

עם כל הכבוד להמלצות מלקוחות קודמים, אין כמו התרשמות אישית. גם אם מדובר באירוע יחסית קטן, אל לכם להקל ראש בחשיבות של התרשמות אישית מאיכות המנות, טיב השירות ורמת האדיבות של הצוות. כשאתם מוזמנים לארוחת הטעימות המקדימה, ודאו כי אתם מוזמנים לאירוע שמזכיר במידה רבה את האירוע שאתם מתכננים להפיק. הכוונה היא לכך שאם אתם מתכננים למשל להפיק חתונה בת 400 מוזמנים, אל לכם להגיע לארוחת טעימות באירוע בת מצווה של 100 איש.

 

רמת הגמישות

לסיום, נמליץ לכם לתת עדיפות לעסקים המספקים לכם גמישות מרבית. הגמישות יכולה לבוא לידי ביטוי למשל בהרכב המנות (אפשרות למנות צמחוניות וטבעוניות, מנות ללא גלוטן, מנות בכשרות מהודרת וכיו"ב), ברמת הלוגיסטיקה (שינוע המנות ללוקיישנים לא שגרתיים למשל), ברמת לוחות הזמנים ועוד. לרוב רמת גמישות גבוהה מעידה על כך שהעסק הינו בעל יכולת ושהוא בא לקראת הלקוחות שלו.

 

 

 אתם מוזמנים לקבוע עוד היום פגישה או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם