קייטרינג לחינה

קייטרינג לחינה – איך בוחרים קייטרינג אותנטי לאירוע?

Posted on Posted in Uncategorized

 

אתם עושים חינה? איזה כיף שהתמזל מזלכם לחגוג את האירוע השמח הזה. להבדיל מהחתונה עצמה, החינה זוהי מסיבה משוחררת יותר, שמחה ונטולת לחצים. אבל כדי שהאירוע יהיה באמת נטול לחצים כפי שאתם חפצים, יש לבחור את הקייטרינג בקפידה, שכן בחינה הוא חשוב יותר מאשר בחתונה רגילה – התפריט בחינה הוא הרי אותנטי ומסורתי. אז כיצד בוחרים קייטרינג שכזה?

 

המלצות ופידבקים

קייטרינג לאירועים, ובמיוחד קייטרינג לחינה יש לבחור בראש ובראשונה בעקבות המלצות מאנשים שעליהם אתם סומכים, או טוב מכך, בעקבות אירועים שבהם הייתם נוכחים ושהאוכל היה לטעמכם. השאלה המתבקשת היא – מדוע הטעימות שנערכות טרם האירוע לא מספיקות לבדן כדי לקבל אינדיקציה על האוכל? התשובה היא שהאוכל המוגש בטעימות לרוב יהיה שונה מהאוכל המוגש באירוע עצמו שכן באירוע עצמו מדובר בסדר גודל אחר של מזון וברמת לחץ שונה.

קייטרינג לחינה

 

מיקום החינה

בדומה לבחירת קייטרינג לחתונה, או בכללי קייטרינג לאירועים, יש לקחת בחשבון את המיקום הגיאוגרפי של האירוע כאשר בוחרים את הקייטרינג. חברת הקייטרינג צריכה להיערך לפי המיקום הגיאוגרפי של המסיבה ולפי תנאי השטח באזור. למשל, מסיבה שנערכת תחת כיפת השמיים תתאים את עצמה למזג אוויר קיצי ובהתאמה גם לתפריט קליל יותר שמתאים לאווירה. זאת ועוד, באירוע מסוג זה יהיו לחברה אילוצים טכניים רבים שאין באירוע במקום סגור כמו תנאי חימום המזון, טריות המזון וכדומה. יש גם לקחת בחשבון כי ככל שהחברה רחוקה יותר ממקום האירוע, כך ההליך מבחינתה יהיה מסורבל יותר ורחוק מהמגרש הביתי שלה, על כל המשמעויות הנלוות לכך.

 

אותנטיות

חגיגת החינה, בניגוד לחתונה, היא הרבה יותר מסורתית ואותנטית, ויש שיגידו שהיא גם שמחה יותר. ובהתאם לכך, על האוכל לדבר באותה השפה. כמובן שיש לבחור בקייטרינג בשרי, אשר יציע את מיטב המנות המרוקאיות שיש למטבח הנפלא הזה להציע – מגוון סלטים חריפים, מאפי בצק עלים ממולאים בבשר, קובה, פסטלים, מטבוחה וכמובן אי אפשר בלי תה ומופלטות לקינוח. מעבר לקייטרינג, הקפידו גם על אווירה אותנטית שתתכתב עם האוכל – קישוטים ססגוניים, תלבושות אותנטיות והכי חשוב – מוזיקה אותנטית משובחת.

קייטרינג לחינה

 

חיבור האירוע לאופי שלכם

חינה, בניגוד לחתונה, הוא אירוע מנומק מאוד שהכול בו כבר נכתב מראש – הסגנון, התלבושות, האוכל והמוסיקה, ולכן יותר קשה להפוך אותו למשהו שהוא מתחבר יותר עם הסגנון שלכם. אבל גם על קושי זה מתגברים, וכיום ישנן אופציות רבות להפיכת האירוע לשלכם. ניתן לרשום ברכה קטנה לכל אורח, ורצוי שאחד מהאנשים הבולטים במשפחה שלכם יעזור לחבר את הברכה – משפט שמאפיין את המשפחה, איחולים שאתם נוהגים לאחל וכדומה. רעיון נוסף, הוא לרתום את הקייטרינג לעניין, וליצור הגשה קצת שונה, או לבחור מנות שיותר מאפיינות את טעמכם האישי מאשר את מה שמקובל בחינה. אל תשכחו, כי האירוע, למרות המסורת שלו, הוא עדיין בראש ובראשונה האירוע הבלעדי שלכם.

 

 אתם מוזמנים לקבוע עוד היום פגישה או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם