חנות אוכל מוכן

אוכל ביתי מוכן – מה כדאי לבדוק לפני שקונים?

Posted on Posted in Uncategorized

 

בתקופה האחרונה, אנחנו עדים לפריחה יוצאת דופן בתחום המזון הביתי המוכן. ייתכן שזה קשור לשעות העבודה הארוכות והרבות, שלא מותירות לנו יותר מדי זמן לבשל, אולי ישנו גם קשר לכך שבשנים האחרונות רמת האוכל המוכן עלתה פלאים ואין זה מן הנמנע שמדובר בסך הכול בעובדה שבמציאות הנוכחית, כולנו מחפשים כל הזדמנות להתפנק קצת ולתת למישהו אחר לעבוד במקומנו.

 

בין כך ובין כך, בזמן האחרון חנויות לשיווק אוכל מוכן, צצו כפטריות אחרי הגשם וכמו בכל תחום שבו המבחר מסנוור, גם במקרה הזה לא פשוט תמיד לבור את התבן מן הבר. במאמר שלפניכם נשתף אתכם בכמה נקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת כשבאים לקנות אוכל מוכן ביתי.

 

 

אוכל מוכן לשבת

 

רמת הפופולאריות של העסק

בניגוד לתחומים רבים אחרים, שבהם פופולאריות גבוהה לאו דווקא מעידה על איכות גבוהה, בשוק האוכל המוכן הביתי, תור המשתרך בכניסה לבית העסק, כמעט תמיד מעיד על איכות המזון הנמכר בו. היו סמוכים ובטוחים שעסק שמוכר מזון לא איכותי, זול ככול שיהיה, לא יצליח למשוך קהל רב ולא יזכה למוניטין איכותי. אי לכך, במילים פשוטות: התרחקו ממקומות שמוכרים אוכל מוכן ביתי, שלא מושכים אליהם לקוחות ושלא נהנים מקהל לקוחות נאמן ורחב.

 

שירות מקיף

היום אתם מעוניינים אולי לרכוש אוכל מוכן לשבת, אבל ייתכן שעוד חודש תחפשו דווקא קייטרינג לחינה, קייטרינג לברית או קייטרינג טבעוני. אי לכך, על מנת שלא תחפשו בכל פעם מחדש שירותי קייטרינג המספקים שירות שונה, תנו מראש עדיפות לעסקים המספקים שירות מקיף הכולל סוגים שונים של מנות. מומלץ כמובן לתת גם עדיפות לעסקים המסוגלים לספק בהתאם לצורך גם שירותים נוספים כמו דוכני מזון לאירועים או אוכל למסיבות.

 

אוכל מוכן לשבת

 

דרישות מיוחדות

מובן שאם יש לכם דרישות מיוחדות, עליכם לברר מראש האם בית העסק יכול לעמוד בהן. הכוונה היא למשל לדרישות הקשורות לכשרות. אם יש לכם אורחים השומרים כשרות, קחו בחשבון שלא כל קייטרינג כשר, מחזיק בתעודת כשרות הרלוונטית לסוג הכשרות ששומרים האורחים שלכם ולכן חשוב מאוד לברר זאת מראש. מומלץ לברר זאת ישירות מול בעל העסק, שכן ישנם למשל עסקים שאינם כשרים, המסוגלים לספק לפי דרישה מנות כשרות.

דרישות נוספות הן כאלו הנוגעות למשל להרכב המזון: אם אתם מארחים אנשים הרגישים לבוטנים, גלוטן או כל מרכיב מזון אחר, חשוב שתבררו מראש האם יש באפשרות העסק לספק לכם מנות מיוחדות עבור אותם אורחים, המותאמות באופן אישי, בהתאם למגבלות התזונתיות שלהם.  

 

הפעילו את העיניים, את הלשון ואת האף

האמת היא שהדרך הטובה ביותר לדעת האם מדובר בעסק המשווק מנות איכותיות או לא, היא פשוט על ידי התרשמות אישית, הכוללת טעימה של המזון, הרחה שלו ובחינה שלו עם העיניים. מומלץ ביותר לדגום כמה שיותר מנות לפני שמזמינים כמות גדולה של אוכל מוכן לאירוע, גם אם קיבלתם המלצות חמות על העסק מאדם שאתם סומכים עליו.

 

 

 אתם מוזמנים לקבוע עוד היום פגישה או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם